olimpiyatkoleji@gmail.com 0(422) 290 99 99

Anaokulu

ÖZEL BİLGE OLİMPİYAT ANAOKULU

 “İnsanı yaşat ki toplum yaşasın” felsefesinden yola çıkarak bireye özgü eğitim vererek çocuklarımızı mutlak başarıya taşımak,çocuklarımızda öğrenmeyi mutluluğa dönüştüren vizyoner bir bakış açısı kazanmış,toplumumuzun kültürüne,örf ve geleneklerine uygun,evrensel değerlerle bezenmiş,yarınların nesillerini yetiştirmek,tüm çocuklarımızın potansiyellerini zirveye taşımak amacıyla 2020-2021 eğitim-öğretim yılında yola çıktık. 

Eğitim; hayat boyu devam eden bir süreçtir ve kıymetli çocuklarımıza verebileceğimiz en değerli hazinemizdir.Eğitim ve bakımın dışında çocuklarımızın her faaliyetine önem veriyoruz,bizim için değerli olduklarını da her fırsatta hissettirerek iyi bir model olmayı amaçlıyoruz.

         İlk hedefimiz;teknolojik gelişime ve yeniliklere açık,bilinçli ve özgüven sahibi,sevecen,yardımsever,sporu seven,sorumluluk sahibi,etkili iletişim kurabilen,kendine güvenen,özgür,bağımsız kararlar alıp uygulayabilen ve en önemlisi mutlu bireyler yetiştirmektir.

         Okulumuzda her branşa ayrı öğretmen girerek atölye şeklinde tasarlanmış sınıflarımızda eğitim vermekteyiz.Okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıkmış bulunmaktayız. Siz değerli velilerimizi ve öğrencilerimizi aramızda görmek istiyoruz.